خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

جشن ولادت حضرت زهرا (س) در باغ کتاب؛ بازی، نمایش و موسیقی
 

جشن ولادت حضرت زهرا (س) در باغ کتاب؛ بازی، نمایش و موسیقی

برنامه ویژه ولادت حضرت زهرا (س) و روز مادر با اجرای برنامه‌های متنوع در روز جمعه 23 دی ماه در باغ کتاب تهران برگزار می‌شود.
جمعه، 23 دی 1401 | Article Rating

به گزارش روابط عمومی باغ کتاب تهران، برنامه ویژه ولادت حضرت زهرا (س) و روز مادر در روز جمعه 23 دی ماه از ساعت 14 تا 20 در ورودی اصلی این مجموعه برگزار می‌شود. جشن ولادت حضرت زهرا شامل برنامه‌های مختلف برای کودکان، نوجوان و مادران با محوریت نمایش و بازی تا اجرای سرود و نمایش علمی است. 
رویداد کودکی؛ نمایش، بازی و کتاب
«رویداد کودکی» با اجرای برنامه ایستگاه نقاشی کودکان با موضوع مادر و کارگاه ساخت کاردستی‌های خلاقانه با مشارکت بچه‌ها برپا می‌شود. همچنین اجرای بازی‌های دسته‌جمعی و بازی‌های فکری خلاقانه از دیگر بخش‌های رویداد کودکی است. این رویداد از ساعت 14 تا 19 در ورودی اصلی باغ کتاب برگزار می‌شود.
نمایش و پرده‌خوانی
اجرای پرده‌خوانی و نمایش با موضوع حدیث کساء برای کودکان از دیگر بخش‌های برنامه ویژه ولادت حضرت زهرا (س) در باغ کتاب است. این برنامه از ساعت 16:330 تا 17:30 برگزار می‌شود.
بازی‌ و نمایش علمی    
بازی و نمایش علمی شامل بازی‌هایی با نور و رنگ و آزمایش جذاب علمی دیگر است. این برنامه از ساعت 18 تا 19 با اجرای «حازم فریپور» از  شناخته‌شده‌ترین مروجان علم کشور برپا می‌شود.
اجرای زنده موسیقی، سرود و نمایش
اجرای زنده موسیقی توسط یکی از خوانندگان شناخته‌شده کشور از ساعت 17:30 تا 18 برگزار خواهد شد. همچنین آخرین بخش از این ویژه برنامه اجرای گروه سرود دختران و گروه نمایش با موضوع ولادت حضرت زهرا (س) است که از ساعت 19 تا 20 میزبان مخاطبان خواهند بود.
باغ کتاب تهران در روز ولادت حضرت زهرا (س) از ساعت 9 تا 22 میزبان مخاطبان خواهد بود.
 
 

تصاویر
  • جشن ولادت حضرت زهرا (س) در باغ کتاب؛ بازی، نمایش و موسیقی
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: