دریافت اپلیکیشن اندروید باغ کتاب

 خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

مجموعه‌ کتاب‌های «در 30 ثانیه» منتشر شد
 

مجموعه‌ کتاب‌های «در 30 ثانیه» منتشر شد

مجموعه‌ کتاب‌های «در 30 ثانیه» در شش جلد شامل مجموعه مفاهیم و نظریه‌های مختلف، توسط «نشر شهر» روانه بازار نشر شد.
شنبه، 28 خرداد 1401 | Article Rating

به گزارش روابط عمومی باغ کتاب تهران، کتاب‌های «در 30 ثانیه» مجموعه‌ کتاب‌هایی برای آشنایی مختصر و مفید با برخی مفاهیم، نظریه‌ها، دستاورد‌ها یا موضوعات کلیدی است که ممکن است به گوشتان خورده باشد. تاکنون شش جلد از مجموعه‌ کتاب‌های «در 30 ثانیه» منتشر شده است که شامل «یونان باستان»، «اقتصاد»، «فلسفه»، «قرن بیستم»، «عکاسی» و «روان‌شناسی» می‌شود. 
در جلد‌های «یونان باستان» درباره‌ی دستاورد‌های مهم تمدن یونان، در «اقتصاد» درباره‌ی نظریه‌های تفکر برانگیز تاریخ، در «فلسفه» درباره‌ی موضوعات عمیق فلسفی، در «عکاسی» درباره‌ی موضوع‌های اساسی از دنیای عکاسی، در «روان‌شناسی» درباره‌ی نظریه‌های تأمل برانگیز روان‌شناسی و در «قرن بیستم» درباره‌ی رویداد‌ها و ایده‌های مهم قرن بیستم می‌خوانید.
نگارش جلد‌های مختلف مجموعه «در 30 ثانیه» را گروهی از متخصصان همان حوزه برعهده داشته‌اند و 50 نکته‌ی مهم درباره یک مبحث به اختصار و به گونه‌ای قابل درک برای مخاطب توضیح داده شده است. در مجموعه کتاب‌های «در 30 ثانیه»، هر صفحه به توضیح یک مفهوم مهم، زندگی‌نامه‌های مختصر از شخصیت‌های تأثیرگذار و خلاصه‌ای از محتوای مورد بحث آورده شده است. همچنین هر جلد از این مجموعه با استفاده از تصاویر متعدد، تلاش کرده است تا به درک مخاطب از موضوع کمک کند. 
«نشر شهر» پیش از انتشار این، 13 جلد از سری کتاب‌های «در چند دقیقه» را ترجمه و منتشر کرده است که با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد و برخی از کتاب‌های این مجموعه تاکنون چند مرتبه تجدید ‌چاپ شده‌اند. 
مجموعه کتاب‌های «در 30 ثانیه» بین 155 تا 156 صفحه است. این کتاب‌ها در قطع وزیری و با قیمت 69 هزار تومان توسط مؤسسه «نشر شهر» وارد بازار نشر شده است. به‌زودی کتاب‌های جدیدتری از این مجموعه منتشر می‌شود.
مجموعه کتاب‌های «در 30 ثانیه» را می‌توانید از باغ کتاب تهران، کتاب‌فروشی‌ها، فروشگاه اینترنتی باغ کتاب به نشانی https://shop.bagheketab.com/ و فروشگاه‌های اینترنتی معتبر خریداری کنید.


 

تصاویر
  • مجموعه‌ کتاب‌های «در 30 ثانیه» منتشر شد
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: