دریافت اپلیکیشن اندروید باغ کتاب

 خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

نوروز 1401 در باغ کتاب تهران
 

نوروز 1401 در باغ کتاب تهران

بزرگ‌ترین مجموعه علمی و فرهنگی شهر تهران در عید نوروز از ساعت 9 تا 22 پذیرای مخاطبان از گوشه و کنار ایران است.
شنبه، 21 اسفند 1400 | Article Rating

در باغ کتاب می‌توانید به همراه خانواده به دنیای علم، کتاب، هنر و سرگرمی سفر کنید. با مجسمه‌های شخصیت‌های کارتونی خاطره‌انگیز عکس یادگاری بگیرید. در لمکده‌های رنگارنگی که در سرتاسر این مجموعه وجود دارد استراحت کنید و در کافه و رستوران‌های داخل و روی بام مجموعه با چشم‌انداز‌ی زیبا، نفسی تازه کنید. در کنار این‌ها یک سفره هفت سین با نماد‌ها‌ی ایرانی در ورودی اصلی باغ کتاب جاخوش کرده است که می‌تواند در قاب عکس‌های یادگاری شما ماندگار شود. سال جدید در باغ کتاب، دنیایی از سرگرمی‌های علمی و فرهنگی در انتظار شماست.

سفر به دنیای علم
باغ علم کودک: یک مرکز علمی برای کودکان 6 تا 13 سال که در آن چهار داستان جذاب و شگفت‌انگیز را در قالب بازی‌های مختلف تجربه می‌کنند: داستان بدن، داستان خانه، داستان شهر و داستان زمین. 


باغ علم نوجوان: بزرگ‌ترین پارک علم ایران. در باغ علم نوجوان می‌توانید در قالب بازی‌های تعاملی و آزمایش‌های شگفت‌انگیز با جذابیت‌های دنیای علم بیشتر آشنا شوید.


 باشگاه رباتیک: بزرگ ترین باشگاه رباتیک ایران. با ربات‌های فوتبالیست مسابقه بدهید و توانایی خود را در هدایت ربات‌ها به چالش بکشید.
باشگاه زیست‌شناسی: جایی برای آشنایی با جذاب‌ترین شگفتی‌های‌ دنیای زیست‌شناسی. در یک گردش علمی به دنیای شگفت ‌انگیز میکروسکوپی و جانوران و گیاهان سفر کنید. 

سفر به دنیای سرگرمی
سرزمین فکربازیا: شهربازی برای شناخت توانایی‌ها و استعداد‌های کودکان و نوجوانان 3 تا 14 ساله در قالب 26 بازی ِ جذاب و متنوع بر اساس نظریه هوش هشتگانه گاردنر.


شهربازی تعاملی روبوکیدز:  یک ‌پارک فناورانه برای کودکان 2 تا 14 ساله، با بازی های تعاملی و پرتحرک و پرهیجان با حضور یک ربات انسان‌نما.  


خانه کودک: فضایی برای بازی‌، ورزش و تفریح کودکان نوپا تا 8 ساله با انواع اسباب‌بازی و وسایل سرگرمی مخصوص کودکان 
اتاق فرار: مکانی اسرارآمیز برای چالش و سرگرمی هیجان به شکل گروهی و خانوادگی با حل معماهای دو اتاق نفرین فرعون و بیگانه.

سفر به دنیای کتاب و محصولات فرهنگی
فروشگاه کتاب بزرگسال: بزرگ‌ترین فروشگاه‌های کتاب و محصولات فرهنگی در کشور با بیش از 134 هزار عنوان کتاب و نزدیک به 2 هزار عنوان کالای فرهنگی در وسعت 5 هزار متر مربع.  
فروشگاه کتاب کودک و نوجوان:  بزرگ‌ترین فروشگاه کتاب کودک و نوجوان و محصولات فرهنگی، نوشت افزار و بازی‌های آموزشی و فکری در فضایی به وسعت 4 هزار مترمربع
خانه اسباب بازی: سرزمین رنگارنگ اسباب‌بازی‌ها با بیش از 3 هزار کالای آموزشی، فکری و سرگرمی برای تمام گروه‌های سنی 
فروشگاه آثار هنری و لوازم تحریر : نمایش و عرضه کالاهای هنری و تزئینی و انواع محصولات هنری و صنایع دستی و لوازم‌التحریر و ...
 

تصاویر
  • نوروز 1401 در باغ کتاب تهران
  • نوروز 1401 در باغ کتاب تهران
  • نوروز 1401 در باغ کتاب تهران
  • نوروز 1401 در باغ کتاب تهران
  • نوروز 1401 در باغ کتاب تهران
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: