خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

داستان نماینده‌ای از سیاره‌ای دیگر
هشتاد و ششمین برنامه فیلم و گپ باغ کتاب برگزار می‌شود؛
 

داستان نماینده‌ای از سیاره‌ای دیگر

هشتاد و ششمین برنامه فیلم و گپ باغ کتاب به نمایش فیلم «روزی که زمین از حرکت ایستاد» محصول سال 1951 سینمای آمریکا اختصاص دارد.
دوشنبه، 20 دی 1400 | Article Rating

به گزارش روابط عمومی باغ کتاب تهران، هشتاد و ششمین برنامه فیلم و گپ باغ کتاب به نمایش فیلم روزی که زمین از حرکت ایستاد به کارگردانی رابرت وایز محصول سال 1951 سینمای آمریکا اختصاص دارد. این فیلم روز چهارشنبه 22 دی ماه از ساعت 17 در سالن شماره 8 باغ کتاب نمایش داده می‌شود. سعید قطبی‌ زاده منتقد سینما نیز به نقد و گفت‌و‌گو پیرامون فیلم خواهد پرداخت.
روزی که زمین از حرکت ایستاد فیلمی در ژانر علمی-تخیلی است. داستان آن درباره موجودی فضایی با شمایلی انسانی است که همراه با روبات بزرگی به‌نام «گورت» که مسئولیت محافظت از او را بر عهده دارد، به نمایندگی از یک فدراسیون سیاره‌ای به زمین می‌آیند تا به مردم زمین درباره تبعات جنگ‌افروزی‌ها و آزمایش‌های هسته‌ای ویرانگرشان هشدار دهند. اما در شروع این مأموریت با چالش‌ بزرگی رو‌به‌رو می‌شوند.
پس از نمایش فیلم سعید قطبی‌زاده منتقد و مدرس شناخته شده سینما به نقد و بررسی فیلم، ژانر و زمینه‌های فرهنگی آن می‌پردازد. برنامه فیلم و گپ با هدف نمایش و بررسی فیلم‌های مطرح ژانر کلاسیک از تابستان 98 هر چهارشنبه در باغ کتاب برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان به تهیه بلیت می‌توانند از سایت رزرو باغ کتاب به نشانی https://event.bagheketab.com/event/270 اقدام کنند.
 

تصاویر
  • داستان نماینده‌ای از سیاره‌ای دیگر
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: