دریافت اپلیکیشن اندروید باغ کتاب

 خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

1400/04/27

پیشنهاد بازی، بازی با راز بقاء

در بازی «تکامل» (Evolution) به گونه‌های مختلف جانوری غذا برسانید، آنها را تکامل ببخشید و با کسب امتیاز بیشتر برنده‌ی بازی شوید.

پیشنهاد بازی، بازی با راز بقاء

فرض کنید در یک دنیای موازی شما می‌توانید از ابتدای پیدایش حیات روی زمین حضور پیدا کنید و باعث پیداش جانوران مختلف روی زمین شوید. انتخاب شما چیست؟ کدام موجودات را انتخاب می کنید؟ آنها چه ویژگی‌هایی دارند؟ این بازی سعی می‌کند با چنین فضایی شما را به خود سرگرم کند.

در شروع بازی به هر بازیکن یک صفحه‌ی بازی داده می‌شود که نقش یک گونه‌ی جانوری را بازی می‌کند. روی این صفحه دو بخش مختلف وجود دارد که بزرگی و تعداد جمعیت آن گونه را به شما نشان می‌دهد. نکته‌ی بامزه‌ی ماجرا اینجاست که این گونه هیچ مشخصات خاصی ندارد و این شما هستید که در طول بازی بزرگی، تعداد جمعیت و مشخصات دیگر آن را مثل گوشتخوار بودن یا گیاه‌خوار بودن آن را مشخص می‌کنید. در طول بازی هم این فرصت را دارید تا گونه‌های بیشتری به بازی‌تان اضافه کنید.

علاوه‌بر این صفحه‌ی بازی، در اول هر دور تعدادی کارت بازی در اختیار شما قرار می‌گیرد. شما با استفاده از این کارت‌ها می‌توانید ویژگی هر گونه را مشخص ‌کنید. یعنی بزرگی، تعداد و ویژگی‌های خاص هر گونه با بازی با این کارت‌ها تعیین می‌شود.

در پایان هر دور شما باید غذای کافی به گونه‌هایتان برسانید. در صورت عدم تامین غذا گونه‌های شما از بین می‌روند و خطر کسب امتیاز کافی شما را تهدید می‌کند. با جمع‌آوری هر غذا، بازی به شما امتیاز می‌دهد و برنده‌ی بازی کسی است که امتیاز بیشتری را کسب کرده باشد.

بازی تکامل از آن دست بازی‌های فسفرسوز و تا حدی سخت است که زمان زیادی را می‌طلبد تا آن را به پایان برسانید. بنابراین ما به کسانی این بازی را توصیه می‌کنیم که به دنبال بازی‌ای جدی و سخت هستند. شما می‌توانید این بازی جذابِ استراتژیک را تنها با چند کلیک به صورت اینترنتی از shop.bagheketab.com سفارش بدهید.

اطلاعات بازی:
تعداد نفرات: ۲ تا ۶ نفر
زمان بازی: ۶۰ دقیقه
رده‌ی سنی: بالای ۱۲ سال
درجه‌ی سختی: متوسط
 

1400/04/27 | 11:21 0 نظر 51 بازدید امتیاز: با 0 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: با 0 رای
  • پیشنهاد بازی، بازی با راز بقاء

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.