1398/02/08
در بازدید از نمایشگاه کتاب تهران مطرح شد:

اوحدی: در باغ کتاب شاهد اثرات به اجرا درآمدن فکر و عمل هستیم

سعید اوحدی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به همراه جمعی از مدیران سازمان فرهنگی هنری، از فرهنگ‌سرای کتاب مستقر در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بازدید کرد.

اوحدی: در باغ کتاب شاهد اثرات به اجرا درآمدن فکر و عمل هستیم

سعید اوحدی ضمن تشکر از همه کسانی که با وجود تمام محدودیت‌ها و مشکلات فرهنگ‌سرای کتاب را راه‌اندازی کرده‌اند، گفت: فرهنگ‌سرای کتاب بخشی کاربردی در نمایشگاه کتاب است. یکی از نقد‌هایی که به نمایشگاه کتاب می‌شود، تجاری بودن و فراموشی رسالت آموزشی آن است. فعالیت غرفه‌های فرهنگ‌سرای کتاب از جمله باغ کتاب، باشگاه رباتیک، مترو و پسماند، نگاهی به این بخش مغفول مانده نمایشگاه بین‌المللی کتاب است.

اوحدی در ادامه بیان کرد: ثمره و نتیجه کتابخوانی و علم باید در مقام عمل مشخص شود. در باغ کتاب شاهد اثرات به اجرا درآوردن فکر و عمل هستیم. یکی از اتفاق‌های خوب، تحقق همین امر در قالب مجموعه «فکر بازیا» است. ۲۴ بازی مختلف برای سنجش هوش کودکان، نوجوانان و حتی جوانان در این بخش در نظر گرفته‌ شده است.

در پایان این مراسم از مدیران سه کتابخانه‌ای که در سال ۹۷ ارتقا یافته‌اند، تجلیل شد. همچنین از مدیر انتشارات شهید کاظمی و محمدعلی جعفری نویسنده کتاب «سربلند» که به زندگی شهید محسن حججی می‌پردازد، تجلیل شد. در انتهای مراسم از کتاب «عروس لاکچری» نوشته محمدعلی جعفری رونمایی شد.

1398/02/08 | 16:34 0 نظر 41338 بازدید امتیاز: 4 با 1 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: 4 با 1 رای

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.