1398/01/18

دیدار رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با معاونان و مدیران در سال جدید

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در دیدار سالانه با معاونان و مدیران سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، ضمن تبریک سال جدید به ارائه شرحی از اقدامات و فعالیت‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در سال گذشته پرداخت.

دیدار رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با معاونان و مدیران در سال جدید

سعید اوحدی ضمن تشکر از کارکنان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: ما برنامه‌های موفقی در سال گذشته اجرا کردیم از این برنامه‌ها می‌توان به چهره مردمی سال که کاری بسیار خلاقانه بود اشاره کرد.

وی همچنین از اقدامات مدیرعامل و کارکنان باغ کتاب تهران تقدیر کرد و ادامه داد: سازمان فرهنگی و هنری در سال گذشته به‌طور میانگین در هرماه، 4 یا 5 برنامه شاخص اجرا کرد. همچنین در سال 97، 23 تفاهم‌نامه با مجموعه‌های فرهنگی کشور به امضا رسید.

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: سازمان فرهنگی و هنری در 10 شورای تصمیم‌گیری فرهنگ و هنر کشور حضور دارد و این برای ما افتخار است. بر اساس گزارش ارتباطات و روابط بین‌الملل شهرداری تهران، سازمان فرهنگی و هنری در سال گذشته  بیشترین تعداد خبر در حوزه فرهنگ و هنر را تولید کرده است. همچنین سازمان، 6 هزار دقیقه برنامه‌های تلویزیونی زنده یا گفت‌وگو محور اجرا و بیش از 9 هزار موضوع خبری و 7 نشست خبری برگزار کرده است.

اوحدی با اشاره به برنامه‌های آینده سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: با همکاری مدیرعامل تصویر شهر به طور جدی پیگیر برگزاری جشنواره فیلم شهر هستیم.


1398/01/18 | 17:13 0 نظر 865 بازدید امتیاز: 4.96 با 114 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: 4.96 با 114 رای

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.