خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

1399/08/05

بازی «ژرفاب»؛ ماجراجویی در اعماق دریا

در بازی «ژرفاب» به عمق دریا می‌روید و جمع‌آوری گنج بیشتر برنده بازی می‌شوید.

بازی «ژرفاب»؛ ماجراجویی در اعماق دریا

این بازی بر پایه ریسک‌پذیری بنا شده. یعنی هر چقدر بیشتر ریسک کنید به گنج و امتیاز بیشتری می‌رسید. و البته که ریسک مساوی است با خطر کردن و از دست دادن تمام چیزهایی که در طول بازی به دست آورده‌اید.
داستان بازی به این شکل است که شما سوار بر زیردریایی وارد آب‌های نیلگون خلیج فارس می‌شوید و حالا این فرصت را دارید تا با دوستانتان تنی به آب بزنید و در اعماق این آب‌های زیبا به گنج‌هایی برسید که دست خیلی‌ها از آنها کوتاه مانده.
بازی با یک مسیر خیالی که با کاشی‌ها ساخته شده شما را به عمق دریا دعوت می‌کند. برای پایین رفتن از این مسیر هم باید دو عدد تاس را همزمان بیندازید؛ تاس‌هایی که برخلاف تاس‌های معمول فقط تا عدد سه را پشتیبانی می‌کنند.
هر کجا عدد تاس به شما نشان داد، می‌ایستید و به انتخاب خودتان کاشی زیر پایتان را برمی‌دارید یا نه. اگر برداشتید آن کاشی تا آخر آن دور برای شما خواهد بود. به تعداد کاشی‌هایی که جمع می‌کنید اکسیژنتان کم می‌شود. این اکسیژن بین نفرات شرکت‌کننده مشترک است برای همین یکی از نقاط هیجان‌انگیز این است که همزمان با جمع‌آوری گنج‌ها، حواستان به ذخیره‌ی اکسیژن هم باشد.
همین‌طور که می‌بینید قوانین بازی ساده و کم است و همین ماجرا بازی را مناسب جمع‌های خانوادگی و دورهمی کرده. شما می‌توانید این بازی جذاب را هم به صورت حضوری و هم به صورت تلفنی از دو فروشگاه زیر تهیه کنید:
کتاب‌فروشی بزرگسال: ۹۶۰۴۵۶۹۳
کتاب‌فروشی کودک و نوجوان: ۹۶۰۴۵۷۴۴
همچنین می‌توانید تنها با چند کلیک به صورت اینترنتی از اینجا سفارش دهید.
اطلاعات بازی:
تعداد نفرات: ۲ تا ۶ نفر
زمان بازی: ۳۰ دقیقه
رده سنی: بالای ۷ سال
درجه سختی: آسان

1399/08/05 | 17:01 0 نظر 79 بازدید امتیاز: با 0 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: با 0 رای

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.