دریافت اپلیکیشن اندروید باغ کتاب

 خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

 

1399/07/30
در کمتر از دو ماه:

«بورس در چند دقیقه» به چاپ دوم رسید

کتاب «بورس در چند دقیقه» نوشته مصطفی قویدل و مرضیه رضوانی خجسته در کمتر از دو ماه به چاپ دوم رسید.

«بورس در چند دقیقه» به چاپ دوم رسید

به گزارش روابط عمومی موسسه نشر شهر، «بورس در چند دقیقه» اولین کتاب تألیفی مجموعه پرمخاطب «در چند دقیقه» است که به‌تازگی وارد بازار نشر شده است. این کتاب که با هدف آشنایی با مفاهیم مقدماتی بازار سرمایه نوسته شده است، با استقبال مخاطبان به چاپ دوم رسید.
کتاب «بورس در چند دقیقه» در 6 فصل، مفاهیم کلیدی بورس را به زبان ساده برای مخاطب توضیح داده است. کتاب در قالب دائره‌المعارفی کوچک و مصور، حدود 200 مفهوم مرتبط با بورس را بررسی و هر مفهوم را در صفحه‌ای جداگانه، همراه با شکل ارائه کرده است. توضیحاتی که خواندن هر کدام از آن‌ها فقط چند دقیقه زمان می‌برد.
این کتاب با رویکردی آموزشی و کاربردی تلاش کرده است اصول بورس را به زبانی قابل‌فهم و جذاب برای تمام گروه‌های سنی بیان کند. در شرایط کنونی بازار سرمایه این کتاب به شناخت بهتر سرمایه‌گذاران از این حوزه و افزایش اطلاعات جهت سرمایه‌گذاری مناسب در بورس کمک کند.
مؤسسه نشر شهر تاکنون 12 عنوان از سری کتاب‌های «در چند دقیقه» را ترجمه و منتشر کرده که بیشتر این کتاب‌ها با استقبال مخاطبان چندین مرتبه تجدید ‌چاپ‌شده‌اند و تیتراژ مجموع این کتاب‌ها به ۴۵ هزار نسخه رسیده است. همچنین چهار عنوان دیگر از این مجموعه نیز ترجمه‌شده است و به‌زودی منتشر خواهد شد.
«بورس در چند دقیقه» در قطع خشتی کوچک و در ۴۲۰ صفحه و با قیمت 33 هزار تومان روانه بازار شده است.
این کتاب را می‌توانید از باغ کتاب تهران، کتاب‌فروشی‌ها، فروشگاه اینترنتی باغ کتاب و فروشگاه‌های اینترنتی معتبر خریداری کنید.

1399/07/30 | 16:06 0 نظر 291 بازدید امتیاز: 5 با 2 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: 5 با 2 رای
  • «بورس در چند دقیقه» به چاپ دوم رسید

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.