دریافت اپلیکیشن اندروید باغ کتاب

 خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

گفت‌و‌گو با مبین اردستانی در شب عاشقانه‌ها
 

گفت‌و‌گو با مبین اردستانی در شب عاشقانه‌ها

در حاشیه نخستین شب عاشقانه‌های یلدای 98 باغ کتاب، با مبین اردستانی از شاعران حاضر در برنامه، درباره تجربه شاعری، آثار او، برگزاری شب شعر عاشقانه در باغ کتاب و تجربه حضور در این مجموعه بزرگ فرهنگی و هنری گفت‌و‌گو کردیم. قسمت‌هایی از این گفت‌و‌گو را در ادامه می‌بینید.
شنبه، 01 شهریور 1399 | Article Rating

اردستانی در این گفت‌و‌گو از تجربه حضور در باغ کتاب و حال‌و‌هوای این مجموعه گفت. مبین اردستانی در سال ۱۳۶۴ متولد شد. وی از سال‌های نوجوانی شاعری را آغاز کرد و با شرکت در مجامع ادبی به رشد شعری بیشتری دست یافت. اردستانی دارای مدرک کارشناسی ارشد ادبیات فارسی است. او از محضر قیصر امین‌پور، احمد عزیزی، خلیل عمرانی بهره برد و در سال‌های اخیر با مطبوعات و محافل ادبی از جمله شهرستان ادب همکاری داشته است. وی سابقۀ انتخاب و گزینش اشعار دیگر شاعران را هم دارد. مجموعۀ «لحظه‌های بی‌ملاحظه» تنها اثر اوست.

«کانون شعر عاشقانه» باغ کتاب به مناسبت شب یلدای 98 نخستین برنامه خود را با حضور شاعران نام‌آشنای کشور برگزار کرد. در این برنامه شاعران مختلفی از سراسر کشور گرد هم آمدند تا شعر‌های عاشقانه خود را برای مخاطبان باغ کتاب قرائت کنند. این برنامه با استقبال بسیار خوبی از سوی مخاطبان این مجموعه فرهنگی و هنری برگزار شد.

 

تصاویر
  • گفت‌و‌گو با مبین اردستانی در شب عاشقانه‌ها
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: