خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

گفت‌و‌گو با ناصر فیض در شب عاشقانه‌ها
 

گفت‌و‌گو با ناصر فیض در شب عاشقانه‌ها

در حاشیه نخستین شب عاشقانه‌های یلدای 98 باغ کتاب، با ناصر فیض درباره برگزاری شب شعر عاشقانه باغ کتاب و تجربه حضور در این مجموعه گفت‌و‌گو کردیم.
دوشنبه، 13 مرداد 1399 | Article Rating

در حاشیه نخستین شب عاشقانه‌های یلدای 98 باغ کتاب، با ناصر فیض از شاعران حاضر در برنامه، درباره تجربه شاعری، آثار او، برگزاری شب شعر عاشقانه در باغ کتاب و تجربه حضور در این مجموعه  بزرگ فرهنگی و هنری گفت‌و‌گو کردیم. قسمت‌هایی از این گفت‌و‌گو را در ادامه می‌بینید.

ناصر فیض در سال ۱۳۳۸ خورشیدی در شهر قم در خانواده روحانی به دنیا آمد و اصالتاً اهل روستای آلنی مشگین شهر است، فیض اولین کتاب خود را در سال ۱۳۸۰ منتشر کرد. فیض دارای مدرک کارشناسی زبان و ادبیات فارسی است. از آثار او می‌توان به ترجمه اشعار و زندگی‌نامه ۴۰ شاعر ترک در سال ۱۳۸۰، گزیده ادبیات معاصر، املت دسته‌دار و فیض‌بوک اشاره کرد. مجموعه شعر املت دسته‌دار شامل ۵۸ قطعه شعر طنز در قالب‌های غزل، رباعی و مثنوی است و موضوعات آن اغلب فرهنگی و اجتماعی است.

«کانون شعر عاشقانه» باغ کتاب به مناسبت شب یلدای 98 نخستین برنامه خود را با حضور شاعران نام‌آشنای کشور برگزار کرد. در این برنامه شاعران مختلفی از سراسر کشور گرد هم آمدند تا شعر‌های عاشقانه خود را برای مخاطبان باغ کتاب قرائت کنند. این برنامه با استقبال بسیار خوبی از سوی مخاطبان این مجموعه فرهنگی و هنری برگزار شد.

تصاویر
  • گفت‌و‌گو با ناصر فیض در شب عاشقانه‌ها
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: