دریافت اپلیکیشن اندروید باغ کتاب

 خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

بازی «بید بلا»؛ از شر حشره‌های مزاحم خلاص شوید!
 

بازی «بید بلا»؛ از شر حشره‌های مزاحم خلاص شوید!

در این بازی باید از شر کارت‌هایی که در دستتان است خلاص شوید، حتی با تقلب!
دوشنبه، 06 مرداد 1399 | Article Rating

بازی «بید بلا» که با نام اصلی Cheating Moth آن را می‌شناسند، یک بازی دورهمی جنجالی و پرهیاهو است که می‌تواند هر جمع ساکت و آرامی را به آشوب بکشاند.
در ابتدای بازی تعدادی کارت مشخص به شما داده می‌شود که روی آن‌ها تصویر یک حشره و یک عدد حک شده. این اعداد روی کارت‌ها نقش مهمی در گیم‌پلی بازی به عهده دارند. وقتی نوبت شما رسید باید به عدد آخرین کارتی که بازی شده نگاه کنید و کارتی را از دستتان بازی کنید که عددش یکی بالاتر یا یکی پایین‌تر از عدد آن کارت باشد.
تصاویر حشرات روی کارت هم می‌توانند کارهای جذابی انجام بدهند. مثلا اگر کارت عنکبوت را روی زمین بگذارید می‌توانید به هر بازیکنی که دلتان خواست یک کارت بدهید. یا زمانی که کارت پشه روی زمین آمد همه بازیکنان باید دستشان را روی آن بگذارند. نفر آخر هم جریمه می‌شود.
و اما اصل ماجرا. در بازی یک حشره‌ی نگهبان داریم که مراقب همه چیز باید باشد. چرا که بقیه بازیکنان می‌توانند در طول بازی با دوز و کلک کارت‌های خود را پنهان کنند و از شر آن‌ها خلاص شوند. وظیفه حشره‌ی نگهبان این است که این تقلب‌ها را متوجه شود و فرد خاطی را تنبیه کند.
همانطور که می‌بینید بید بلا بازی بسیار پرهیجان و بسیار سرگرم‌کننده و با قوانین ساده‌ای است که می‌تواند برای لحظاتی کوتاه حسابی آدرنالین خونتان را بالا ببرد. این بازی جذاب را می‌توانید هم به صورت حضوری و هم به صورت تلفنی از دو فروشگاه زیر تهیه کنید:
کتاب‌فروشی بزرگسال: ۰۲۱۹۶۰۴۵۶۹۳
کتاب‌فروشی کودک و نوجوان: ۰۲۱۹۶۰۴۵۷۴۴
اطلاعات بازی:
تعداد نفرات: ۳ تا ۵ نفر
زمان بازی: ۲۰ دقیقه
رده سنی: بالای ۷ سال
درجه سختی: آسان‌

تصاویر
  • بازی «بید بلا»؛ از شر حشره‌های مزاحم خلاص شوید!
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: