خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

1399/05/06

در کتاب‌فروشی کودک و نوجوان باغ کتاب چه خبر است؟

اینجا بزرگ‌ترین فروشگاه کتاب کودک و نوجوان در خاورمیانه است. اینجا فروشگاه کتاب، محصولات فرهنگی، نوشت‌افزار و بازی‌های فکری و رومیزی در سه بخش و برای سه رده سنی است؛ خردسال، کودک و نوجوان.

در کتاب‌فروشی کودک و نوجوان باغ کتاب چه خبر است؟

کتاب‌های اینجا به رخ چيده شده‌اند تا كودكان، نوجوانان و خانواده‌ها به‌راحتی بتوانند به كتاب موردعلاقه‌شان دسترسي داشته باشند.
اینجا مکان‌هایی براي استراحت و مطالعه كتاب وجود دارد تا به‌راحتی بتوانید کتاب‌هایتان را انتخاب کنید.
این روزها پروتکل‌های بهداشتی از جمله استفاده اجباری از ماسک، فاصله‌گذاری هنگام خرید، ضدعفونی مجموعه و ... به‌طور مرتب انجام می‌شود تا به‌راحتی بتوانید خرید کنید.
اگر این روزها نگران شیوه‌ی ضدعفونی کتاب‌ها هستید، باید بدانید دو مقاله در مجله‌های The Lancet (معتبرترین و پر ارجاع‌ترین مجله‌ی پزشکی دنیا) و New England Journal of Medicine (قدیمی‌ترین نشریه‌ی پزشکی دنیا) می‌گویند ویروس کرونا حداکثر تا ۵۰ ساعت روی سطح کاغذ باقی و زنده می‌ماند. پس اگر این روزها کتابی می‌خرید، بهترین و ساده‌ترین کار این است که آن را دو روز و دو ساعت کنار بگذارید و بعد با خیال راحت از آن استفاده کنید.
از کتاب‌فروشی کودک و نوجوان امکان خرید تلفنی هم دارید؛ برای این کار کافی است با شماره ۹۶۰۴۵۷۴۴ یا ۰۹۰۲۲۰۱۲۲۵۱ تماس بگیرید.

1399/05/06 | 12:44 1 نظر 239 بازدید امتیاز: 3 با 2 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: 3 با 2 رای

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

mahjabin hakemi       جمعه, 14 شهریور,1399
خیلی هم عالی.
ولی خرید آنلاین هم وجود داره؟ هر چقدر تو وب سایتتون می چرخم پیدا نمی کنم. لطفا راهنمایی کنید.

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: