1399/05/06

در کتاب‌فروشی کودک و نوجوان باغ کتاب چه خبر است؟

اینجا بزرگ‌ترین فروشگاه کتاب کودک و نوجوان در خاورمیانه است. اینجا فروشگاه کتاب، محصولات فرهنگی، نوشت‌افزار و بازی‌های فکری و رومیزی در سه بخش و برای سه رده سنی است؛ خردسال، کودک و نوجوان.

در کتاب‌فروشی کودک و نوجوان باغ کتاب چه خبر است؟

کتاب‌های اینجا به رخ چيده شده‌اند تا كودكان، نوجوانان و خانواده‌ها به‌راحتی بتوانند به كتاب موردعلاقه‌شان دسترسي داشته باشند.
اینجا مکان‌هایی براي استراحت و مطالعه كتاب وجود دارد تا به‌راحتی بتوانید کتاب‌هایتان را انتخاب کنید.
این روزها پروتکل‌های بهداشتی از جمله استفاده اجباری از ماسک، فاصله‌گذاری هنگام خرید، ضدعفونی مجموعه و ... به‌طور مرتب انجام می‌شود تا به‌راحتی بتوانید خرید کنید.
اگر این روزها نگران شیوه‌ی ضدعفونی کتاب‌ها هستید، باید بدانید دو مقاله در مجله‌های The Lancet (معتبرترین و پر ارجاع‌ترین مجله‌ی پزشکی دنیا) و New England Journal of Medicine (قدیمی‌ترین نشریه‌ی پزشکی دنیا) می‌گویند ویروس کرونا حداکثر تا ۵۰ ساعت روی سطح کاغذ باقی و زنده می‌ماند. پس اگر این روزها کتابی می‌خرید، بهترین و ساده‌ترین کار این است که آن را دو روز و دو ساعت کنار بگذارید و بعد با خیال راحت از آن استفاده کنید.
از کتاب‌فروشی کودک و نوجوان امکان خرید تلفنی هم دارید؛ برای این کار کافی است با شماره ۹۶۰۴۵۷۴۴ یا ۰۹۰۲۲۰۱۲۲۵۱ تماس بگیرید.

1399/05/06 | 12:44 0 نظر 100 بازدید امتیاز: 3 با 2 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: 3 با 2 رای

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.