دریافت اپلیکیشن اندروید باغ کتاب

 خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

1399/05/05

پیشنهاد بازی؛ «گربه‌های انفجاری» را خنثی کنید!

این بار سراغ یک بازی خانوادگی و دورهمی جذاب می‌رویم که نامش «گربه‌های انفجاری» (Exploding Kittens) است. قانون اصلی این بازی ساده است: لطفا منفجر نشوید.

پیشنهاد بازی؛ «گربه‌های انفجاری» را خنثی کنید!

در این بازی گربه‌هایی وجود دارند که هر لحظه ممکن است در دستان شما منفجر شوند. راه چاره چیست؟ همیشه یک کارت خنثی‌سازی در دستانتان باشد.
‌این بازی کارتی در حالی که بسیار ساده است، بسیار هم می‌تواند جذاب و سرگرم‌کننده باشد. قوانین آن کم و دور از هر گونه پیچیدگی است. برای همین کل اعضای خانواده هم می‌توانند با دورهم بنشینند و آن را بازی کنند.
در شروع هر بازی کارت‌های متنوعی در اختیار شما گذاشته می‌شود. در هر دور که نوبت شما شد می‌توانید با یکی از آن کارت‌ها یا تعدادی از آن‌ها بازی کنید اما بعد از آن باید یک کارت از روی دسته کارت‌ها بردارید. اگر آن کارت جدید گربه انفجاری بود که کارتان درآمده و از بازی بیرون می‌روید. مگر اینکه در دستتان کارت خنثی‌کننده داشته باشید که با آن بتوانید گربه انفجاری را خنثی کنید.
‌گربه‌های انفجاری تا ۵ نفر را پشتیبانی می‌کند و مدت زمان هر دست آن بسیار کم است. چیزی بین ۱۰ تا ۱۵ دقیقه. این بازی جذاب را می‌توانید هم به صورت حضوری و هم به صورت تلفنی از دو فروشگاه زیر تهیه کنید:
کتاب‌فروشی بزرگسال: ۹۶۰۴۵۶۹۳
کتاب‌فروشی کودک و نوجوان: ۹۶۰۴۵۷۴۴
‌اطلاعات بازی:
تعداد نفرات: ۲ تا ۵ نفر
زمان بازی: ۱۵ دقیقه
رده سنی: بالای ۷ سال
درجه سختی: آسان

 

1399/05/05 | 13:49 0 نظر 320 بازدید امتیاز: با 0 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: با 0 رای
  • پیشنهاد بازی؛ «گربه‌های انفجاری» را خنثی کنید!

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.