خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

1399/04/30

در بازی «راز هیتلر»؛ سرنوشت دنیا را تغییر دهید!

در بازی «راز هیتلر» (Secret Hitler) شما و دوستانتان می‌توانید تاریخ را از اول بنویسید و از شروع جنگ جهانی دوم جلوگیری کنید.

در بازی «راز هیتلر»؛ سرنوشت دنیا را تغییر دهید!

به ۹۰ سال پیش برگردیم؛ جایی که هیتلر و یارانش می‌خواهند زمام امور آلمان را در دست بگیرند و با تصویب قانون‌هایی هیتلر را به صدراعظمی این کشور برسانند.
اگر بازی «مافیا» را انجام داده باشید (منظورمان آن بازی کارتی نیست بلکه همان بازی دورهمی مافیا مقصودمان است)، قوانین این بازی برایتان بسیار آشنا خواهد بود. هر چند در راز هیتلر سه نقش بیشتر وجود ندارد: کسانی که جزو حزب لیبرال هستند، فاشیست‌هایی که می‌خواهند هیتلر را به کرسی بنشانند و خود هیتلر.
مانند مافیا در این بازی هم این دو گروه (لیبرال‌ها و هیلتر به همراه فاشیست‌ها) به جان هم می‌افتند تا با حذف کردن گروه دیگر به پیروزی برسند. البته تفاوت دیگر مافیا و راز هیتلر همین‌جا رقم می‌خورد. در این بازی گروهی برنده است که بتواند تعداد قانون معینی را در زمان راگیری به تصویب برساند. البته گروه لیبرال این فرصت را دارد تا با کشتن هیتلر زودتر برنده بازی شود.
از آنجایی که این بازی در ژانر مخفی‌کاری است و برای برنده شدن در آن باید انرژی زیادی تلف کرد، آن را به کسانی توصیه می‌کنیم که هیجان خونشان پایین است و می‌خواهند با یک بازی دسته‌جمعی شوروهیجان را به خانه‌هایشان بیاورند.
این بازی جذاب را هم می‌توانید به صورت حضوری و هم به صورت تلفنی از دو فروشگاه زیر تهیه کنید:

کتاب‌فروشی بزرگسال: ۰۲۱۹۶۰۴۵۶۹۳‌
کتاب‌فروشی کودک و نوجوان: ۰۲۱۹۶۰۴۵۷۴۴‌

 

1399/04/30 | 16:10 0 نظر 161 بازدید امتیاز: با 0 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: با 0 رای

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.