خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

1399/04/28

در «باغ‌بازیا» باغبانی و کشاورزی کنید!

«باغ‌بازیا» یکی از بخش‌های جدید «فکربازیا» است؛ جایی برای باغبانی و کشاورزی بچه‌ها. اینجا بچه‌ها با اصول کشاورزی و باغبانی در چهار فصل سال آشنا می‌شوند و نحوه‌ی کاشت محصولات را آموزش می‌بینند.

در «باغ‌بازیا» باغبانی و کشاورزی کنید!

بچه‌ها در این مزرعه ابزارهای لازم را می‌گیرند و با گیاه‌های واقعی سر و کار دارند و می‌توانند در گلدان‌های خودشان گل و گیاه بکارند و با اجزای طبیعت کاردستی بسازند.
این روزها کل مجموعه‌ی «فکربازیا» هر روز ضدعفونی می‌شود. در «باغ‌بازیا» به بچه‌ها دستکش‌های یک‌بار مصرف و ماسک داده می‌شود و وسایل این بخش هم مثل سایر بخش‌ها بعد از هر بار استفاده‌ی بچه‌ها ضدعفونی می‌شود.
سرزمین فکربازیا» در «باغ کتاب» جایی برای تحقق رویاهای بچه‌هاست. در سرزمین «فکربازیا» بچه‌ها می‌توانند آشپز، مهندس، کشاورز، صخره‌نورد و... شوند و از این تجربه لذت ببرند. «فکربازیا» با استفاده از فعالیت‌هایی که براساس هوش‌های چندگانه «گاردنر» طراحی شده، به تقویت هوش و خلاقیت کودکان می‌پردازد و هر کدام از بخش‌ها می‌توانند به طریقی استعداد و ذوق کودک شما را محک بزنند.
«فکربازیا» در طبقه‌ی اول «باغ کتاب» قرار دارد و هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۹ شب در خدمت شماست. اطلاعات بیشتر درباره‌ی این سرزمین جذاب و سرگرم‌کننده را می‌توانید در @fekrbazia ببینید.

1399/04/28 | 12:22 0 نظر 99 بازدید امتیاز: 1 با 1 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: 1 با 1 رای

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.