دریافت اپلیکیشن اندروید باغ کتاب

 خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

1399/04/23

در «فکربازیا» کروسان خوشمزه درست کنید!

یکی دیگر از بخش‌های جدید «فکربازیا» جایی است برای کیک‌پزی بچه‌ها. جایی که به بچه‌ها خمیرهای ۲۴ لایه‌ی پچ‌پچ و ابزارهای لازم داده می‌شود تا کروسان درست کنند.

در «فکربازیا» کروسان خوشمزه درست کنید!

بچه‌ها اینجا ۱۵ دقیقه آموزش می‌بینند و آماده‌ی درست کردن و پختن کروسان می‌شوند. بچه‌ها اینجا خمیرها را برش می‌دهند، با وردنه صاف می‌کنند، شکل می‌دهند و وقتی کروسان آماده شد، آن را در داخل فر قرار می‌دهند. این کروسان‌ها ۳۰ دقیقه در فر می‌پزد و بعد بچه‌ها می‌توانند این کروسان‌های خودشان را بسته‌بندی کنند و با خودشان ببرند یا همان‌جا با سس‌های خوشمزه شکلاتی بخورند و از آشپزی خودشان لذت ببرند! همه‌ی این مراحل با نظارت و آموزش یک مربی انجام می‌شود تا بچه‌ها در «فکربازیا» لذت پختن یک کیک و آشپزی را کشف و درک کنند.
این روزها کل مجموعه‌ی «فکربازیا» هر روز ضدعفونی می‌شود. در «باغ‌بازیا» به بچه‌ها دستکش‌های یک‌بار مصرف و ماسک داده می‌شود و وسایل این بخش هم مثل سایر بخش‌ها بعد از هر بار استفاده‌ی بچه‌ها ضدعفونی می‌شود.

«سرزمین فکربازیا» در «باغ کتاب» جایی برای تحقق رویاهای بچه‌هاست. در سرزمین «فکربازیا» بچه‌ها می‌توانند آشپز، مهندس، کشاورز، صخره‌نورد و... شوند و از این تجربه لذت ببرند. «فکربازیا» با استفاده از فعالیت‌هایی که براساس هوش‌های چندگانه «گاردنر» طراحی شده، به تقویت هوش و خلاقیت کودکان می‌پردازد و هر کدام از بخش‌ها می‌توانند به طریقی استعداد و ذوق کودک شما را محک بزنند.

«فکربازیا» در طبقه‌ی اول «باغ کتاب» قرار دارد و هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۹ شب در خدمت شماست. اطلاعات بیشتر درباره‌ی این سرزمین جذاب و سرگرم‌کننده را می‌توانید در@fekrbazia ببینید.

1399/04/23 | 16:23 0 نظر 141 بازدید امتیاز: 5 با 1 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: 5 با 1 رای
  • در «فکربازیا» کروسان خوشمزه درست کنید!
  • در «فکربازیا» کروسان خوشمزه درست کنید!
  • در «فکربازیا» کروسان خوشمزه درست کنید!
  • در «فکربازیا» کروسان خوشمزه درست کنید!
  • در «فکربازیا» کروسان خوشمزه درست کنید!

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.