1399/04/22

کتاب نقاشی برای بزرگسالان

سابقه‌‌ی کتاب‌های نقاشی بزرگسالان به چندین دهه قبل برمی‌گردد. نسل اول کتاب‌های رنگ‌آمیزی بزرگسالان اواخر دهه ۱۹ میلادی توسط برادران «مک لوگلین» طراحی شد و به بازار آمد.

کتاب نقاشی برای بزرگسالان

سابقه‌‌ی کتاب‌های نقاشی بزرگسالان به چندین دهه قبل برمی‌گردد. نسل اول کتاب‌های رنگ‌آمیزی بزرگسالان اواخر دهه ۱۹ میلادی توسط برادران «مک لوگلین» طراحی شد و به بازار آمد. این کتاب به اسم «کتاب نقاشی بزرگسالان کوچک» منتشر شد و شروعی شد بر انتشار کتاب‌های بعدی در این زمینه.
‌متخصصان روان‌شناسی و خودشناسی معتقدند نقاشی و رنگ‌آمیزی فقط مخصوصاکودکان نیست و برای بزرگسال هم مفید است. چون هر اتفاقی که خاطرات کودکی و آرامش آن دوران را تداعی کند تاثیر مستقیمی بر بهبود احوال آدم‌ها می‌گذارد. طبق نظر متخصصان صرفا خط خطی کردن باعث کاهش اضطراب نمی‌شود. غرق شدن در رنگ‌ها و طرح‌هاست که ذهن را آزاد و آرام می‌کند.
‌کتابفروشی بزرگسال باغ کتاب یک قفسه، مخصوص کتاب‌های رنگ‌آمیزی بزرگسالان دارد که از روی راهنماهای بالای سرتان می‌توانید این قفسه را پیدا کنید. برای خرید تلفنی این کتاب‌ها هم می‌توانید از شنبه تا پنج‌شنبه، ساعت ۹ تا ۲۰ با شماره ۹۶۰۴۵۶۹۳ تماس بگیرید.

 

1399/04/22 | 14:45 0 نظر 48 بازدید امتیاز: با 0 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: با 0 رای

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.