خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

1399/03/25

بازی «جالیز»؛ کاشت، داشت، برداشت!

داشتن زمین کشاورزی و کار کردن روی آن یک چیز است، رویای داشتن زمین کشاورزی و کشاورز بودن یک چیز دیگر! اما برای اینکه خودتان و رویایتان را امتحان کنید، می‌توانید بازی رومیزی «جالیز» را با چند نفر از دوستانتان بازی کنید.

بازی «جالیز»؛ کاشت، داشت، برداشت!

همینطور که از اسم بازی برمی‌آید، شما در این بازی مدیریت جالیزهایی که به شما سپرده شده‌اند را بر عهده خواهید داشت. اما مهم‌تر از آن، این است که براساس عملکردتان روی این کشتزارها (کاشت، داشت، برداشت) و نحوه‌ی دادوستد با بقیه‌ی رقبا، درآمد و سود شما مشخص می‌شود.

در طول بازی شما با سه مرحله مواجه خواهید شد: در مرحله اول یا کاشت، همانند کشاورزی نمونه باید انتخاب کنید کاشت چه محصولاتی سود بیشتری به جیب شما می‌رساند.

در مرحله‌ی بعد که بازار نام دارد، وارد معامله با رقبا می‌شوید. در این مرحله می‌توانید محصولاتتان را با دیگران عوض کنید تا به ترکیب بهتری برای جالیزتان برسید. در مرحله‌ی سوم دوباره محصولاتی را بدست می‌آورید که در مرحله‌ی اول دور بعد به کارتان خواهد آمد.

برای داشتن این بازی کافی است به فروشگاه کتاب بزرگسال، فروشگاه باغ علم نوجوان یا فروشگاه کتاب کودک و نوجوان «باغ کتاب» مراجعه کنید.

تعداد نفرات: ۳ تا ۷ نفر

زمان بازی: ۴۵ تا ۹۰دقیقه‌

رده سنی: بالای ۹ سال‌

درجه سختی: تقریبا آسان

1399/03/25 | 16:29 0 نظر 173 بازدید امتیاز: با 0 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: با 0 رای

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.