خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

1397/09/07
اولین اتاق فرار در باغ کتاب تهران افتتاح شد

نفرین فرعون به باغ کتاب رسید!

در‌های اتاق فرار «ذهن برتر» از ابتدای آذر‌ماه 1397 به روی مراجعان باغ کتاب تهران باز شد.

نفرین فرعون به باغ کتاب رسید!

این مجموعه دارای سه اتاق مجزا با داستان‌هایی متفاوت است و تلاش کرده که در هر اتاق مخاطب را درگیر ماجرایی هیجان‌انگیز کند. داستان «اتاق بیگانه» شما را وارد دنیای فضایی‌ها می‌کند. باید بتوانید فضایی‌های مرموز را شکست دهید تا از زندان آنها فرار کنید. در اتاق «نفرین فرعون» برای کشف مقبره‌ای که به‌تازگی نشانه‌هایی از آن پیدا شده سفری را به مصر آغاز می‌کنید. اتاق «تهران» نیز داستانی با موضوع جنایی در کوچه‌پس‌کوچه‌های تهران دارد.

 

اتاق فرار یک بازی گروهی، فکری و هیجانی  ۴ تا ۸ نفری است که برای گروه سنی 10 سال به بالا در نظر گرفته شده است. در این بازی به فراخور داستان هر اتاق، مخاطب به کمک سرنخ‌هایی که در دست دارد، معما‌ی هر داستان را حل می‌کند و در زمانی ازپیش‌تعیین‌شده بازی را به اتمام می‌رساند.

 

اولین اتاق فرار باغ کتاب تهران با نام «ذهن برتر» در سالروز میلاد باسعادت پیامبر گرامی اسلام و امام جعفر صادق(ع) شروع به پذیرش مخاطب کرد. اتاق فرار «ذهن برتر» را گروهی از طراحان جوان و خوش‌ذوق ایرانی با نام مایند تیم (Mind Team) طراحی و اجرا کرده‌اند.

 

برای استفاده از اتاق فرار مجموعه باغ کتاب تهران می‌توانید از طریق شماره تماس‌های 96045687-021 و ۰۹۱۹۶۵۰۸۱۷۶ و وب‌سایت www.mindescaperoom.ir اقدام کنید.

1397/09/07 | 17:02 1 نظر 2708 بازدید امتیاز: 3.95 با 21 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: 3.95 با 21 رای

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

الهه       یکشنبه, 11 فروردین,1398
بازی خیلی خیلی افتضاح و بی مزه ای بود. من به هیچ کس توصیه نمیکنم که بره 42 هزار تومن پولشو بریزه تو جوب آب!!!!!!!!!!

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: