خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

ارائه ۷۰ هزار عنوان کتاب در باغ کتاب
معاون بازرگانی موسسه نشر شهر خبر داد
 

ارائه ۷۰ هزار عنوان کتاب در باغ کتاب

معاون بازرگانی موسسه نشر شهر با اشاره به اینکه تا کنون 33 هزار عنوان کتاب در باغ کتاب دیتا نویسی شده است، گفت: در نهایت بالغ بر 70 هزار عنوان کتاب ارائه می‌شود.
شنبه، 10 تیر 1396 | Article Rating

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی باغ کتاب تهران، هادی کلهر در خصوص فروشگاه بزرگسال باغ کتاب، اظهار داشت: در نهایت بالغ بر 70 هزار عنوان کتاب و حدود 240 هزار جلد کتاب خواهیم داشت. در حال حاضر 33 هزار عنوان کتاب دیتا نویسی شده که بر اساس موضوعات و محتواها با عدد مشخص شده است.

 

وی با اشاره به اینکه فروشگاه بزرگسال در بلوک D قرار دارد، عنوان کرد: سالن‌های D1 تا D3 فروشگاه کتاب است و سالن D4 مربوط به صنایع دستی ایرانی ست.

معاون بازرگانی موسسه نشر شهر، دسته بندی تخصصی کتاب‌ها را از مهم‌ترین تفاوت‌های باغ کتاب با دیگر فروشگاه‌های کتاب دانست و افزود: کتاب‌ها طبق دسته بندی دیویی و بر اساس موضوع چیدمان شده‌اند. هر مخاطب به راحتی می‌تواند کتاب مورد نیازش را در کمترین زمان ممکن پیدا کند. البته افرادی هم برای راهنمایی مشتریان حضور دارند.

کلهر انتخاب صنایع دستی در سالن D4 را بر اساس سلایق مشتری، هم راستا با سیاست‌های باغ کتاب و صنایع دستی داخلی از شرکت‌هایی با تولید داخلی عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه عناوین کتاب بخش بزرگسال بر اساس محتوا انتخاب شده است، تصریح کرد: در آینده ناشرین دیگری که تمایل به عرضه کتاب دارند می‌توانند عناوین موردنظرشان را ارائه کنند.

معاون بازرگانی موسسه نشر شهر با اشاره به استقبال شهروندان در بهره برداری آزمایشی باغ کتاب، بیان کرد: در این مدت مشتری‌ها بدون هیچ تبلیغاتی به باغ کتاب سر می‌زدند و مشتری‌ای نداشتیم که زودتر از یک ساعت و بدون خرید فروشگاه را ترک کند.

کلهر در خصوص تخفیف‌های در نظرگرفته شده در فروشگاه بزرگسال، بیان کرد: در حال حاضر تخفیفی در نظر نگرفته‌ایم، چرا که اینجا فروشگاه کتاب است نه نمایشگاه، اما ممکن است در مناسبت‌های خاص تخفیف‌هایی در نظر گرفته شود.

گفتنی است، باغ کتاب تهران، دوازدهم تیرماه به صورت رسمی افتتاح می‌شود.

تصاویر
  • ارائه ۷۰ هزار عنوان کتاب در باغ کتاب
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: