دریافت اپلیکیشن اندروید باغ کتاب

 خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

1399/03/24

در باغ کتاب گوشی شما بدون شارژ نمی‌ماند!

تمام شدن شارژ گوشی چه در باغ کتاب و چه در خارج از آن می‌تواند اتفاق ناراحت‌کننده‌ای باشد. اما اگر در داخل باغ کتاب باشید این امکان را دارید تا گوشی‌تان را به دو روش شارژ کنید.

در باغ کتاب گوشی شما بدون شارژ نمی‌ماند!

  1. در دو نقطه از باغ کتاب دو ایستگاه شارژ گوشی وجود دارد که هر کدام از آن‌ها به انواع کابل‌ها مجهز شده است. یک ایستگاه جنب فروشگاه کتاب بزرگسال و راهروی ورودی اصلی قرار دارد و ایستگاه دیگر بعد از گذر خیالستان و ابتدای فروشگاه کتاب کودک و نوجوان.
  2. اگر به هر دلیلی این ایستگاه‌ها به کارتان نمی‌آید و به دنبال گزینه قابل حمل هستید می‌توانید سراغ پاوربانک‌های شرکت راشا بروید. سه ایستگاه از پاوربانک‌های این شرکت در باغ کتاب وجود دارد (یک ایستگاه روبروی فروشگاه کتاب بزرگسال و دو ایستگاه در کنار میزهای پژوهش در طبقه دوم). برای استفاده از این پاوربانک‌ها هم کافی است بعد از دانلود اپلیکیشن آن، مراحل ثبت‌نام را تکمیل کنید و سپس پاوربانک را از این ایستگاه‌ها تحویل بگیرید. اگر امکان نصب اپلیکشین را ندارید می‌توانید با شماره‌گیری #۳۸۵*۵۰۰* مراحل ثبت‌نام را پشت سر بگذارید. شما می‌توانید تا ۲۰دقیقه به صورت رایگان از این پاوربانک‌ها استفاده کنید اما برای نیم ساعت، ۵۰۰تومان و برای هر ساعت، دوهزارتومان باید پرداخت کنید.

 

1399/03/24 | 17:19 0 نظر 221 بازدید امتیاز: با 0 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: با 0 رای
  • در باغ کتاب گوشی شما بدون شارژ نمی‌ماند!
  • در باغ کتاب گوشی شما بدون شارژ نمی‌ماند!
  • در باغ کتاب گوشی شما بدون شارژ نمی‌ماند!
  • در باغ کتاب گوشی شما بدون شارژ نمی‌ماند!

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.